UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Полтаві планують демонтувати 130 рекламних конструкцій

Полтавська влада вирішила прибрати з вулиць рекламні об'єкти, які не мають документів і неправильно встановлені

У Полтаві планують демонтувати 130 рекла…

У Полтаві 130 рекламних конструкцій підлягають демонтажу, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавське ТБ.

Як повідомив начальник відділу зовнішньої реклами комунального підприємства "Полтава-сервіс" Віталій Солоний, зокрема конструкції на ломбарді по Європейській, 104 не мають документів і встановлені неправильно: "Узагалі немає дозвільних документів. Ви бачите, що там є переобтяження фасаду. Рекламне настінне панно розміщене на весь фасад і закриває там, здається, досить великий простір. Бачите: кронштейн - розміщений досить низько. Ви бачите вивіску, яка розміщена на рівні балкону другого поверху".

Неправильно встановлене настінне панно й на сусідньому магазині "Prostor". Віталій Солоний зазначив, що до підприємців, чиї рекламні конструкції встановлені неправильно, зверталися, але вони не відреагували. Після цього список демонтажу погодили на комісії міськвиконкому: "У мене є відомість про те, що 130 конструкцій підготовлено до демонтажу. Його демонтують, складуть акт демонтажу. А потім його відправлять на зберігання. Питання примусового демонтажу теж треба оплачувати. І за зберігання, за це все рахунок виставляється підприємству-порушнику".

Нагадаємо, що в 2018 році примусово демонтували 60 незаконних рекламних конструкцій.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що полтавська влада вже цього року планує прибрати МАФ "Коффішка", який розташований біля переходу "Злато місто" по вулиці Соборності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook