У Полтаві презентували проект забудови кварталу в центрі міста

Проект передбачає ущільнення житлового кварталу, обмеженого вулицями Сінною, Сапіго, Ватутіна та Пушкіна

10 жовтня у приміщенні ТЗДВ "Полтаватрансбуд" відбулась презентація проекту детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Сінною, Сапіго, Ватутіна та Пушкіна. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської міськради.

Представив проект директор компанії "ТАМ Урбаністика" Дмитро Вадімов. Він підкреслив, що даний квартал розташовується в центральній частині міста біля історичного ареалу. Це квартал змішаної забудови - тут і житло і громадські об'єкти.

"Даний проект передбачає ущільнення житлового кварталу, а саме будівництво восьмиповерхового багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями. Оскільки це центральна частина міста, то квартал забезпечений усією необхідною інфраструктурою. Тут і магазини, і дитячий садочок, неподалік функціює школа. Далі буде розроблятися проектно-кошторисна документація, яка передбачатиме більш уточнений план забудови", - зазначив Дмитро Вадімов.

Начальник управління капітального будівництва Володимир Годня повідомив, що ознайомитися з матеріалами детального плану території можна на офіційному сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету та на першому поверсі приміщення міськвиконкому (вул. Соборності, 36).

Пропозиції щодо проекту можна подавати до 2 листопада у Полтавський міськвиконком: вул. Соборності, 36, к. 125/4.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що Полтавський виконком дозволив перекрити рух на вулиці Шолом-Алейхема. Терміни дії тимчасового обмеження на час ремонту аварійного колектора ще погоджують з "Полтававодоканалом".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава