У Полтаві проведуть Міжнародний флешмоб музейних селфі

Аби стати учасником акції, варто зробити селфі на фоні музейного експонату та опублікувати фото на своїй сторінці у соцмережах 

У середу, 16 січня, музеї Полтави візьмуть участь у Міжнародній акції "День музейного селфі-2019", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської міськради.

Учасники флешмобу – музеї, підпорядковані управлінню культури Полтавського міськвиконкому, а саме: ДІКЗ "Поле Полтавської битви", Галерея мистецтв імені Миколи Ярошенка, Літературно-меморіальний музей Івана Котляревського, Музей-садиба Івана Котляревського, Літературно-меморіальний музей Володимира Короленка та Літературно-меморіальний музей Панаса Мирного.

Аби долучитись до акції, варто зробити селфі на фоні чи поруч з музейним експонатом та опублікувати фото на своїй сторінці у соціальних мережах (Facebook, Twitter чи Instagram) з хештегом #MuseumSelfie та хештегом музею, де зроблене фото.

Проте, в рамках акції категорично заборонено використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам. Окрім того, зроблене в музеї селфі не можна використовувати, як інструмент політичної агітації чи протиборства.

Автори найкращих селфі, відібрані вищевказаними музеями, будуть нагороджені інформаційно-презентаційним набором "Полтава туристична".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава