У Полтаві пройде поетичний вечір присвячений жінці, яку покинули заради Бога

18 лютого у Полтаві відбудеться вечір поета Зази Пауалішвілі та музикантки Христини Халімонової

Depo.
17 лютого 2017 09:58
ФОТО: depo.ua

Заза Пауалішвілі - поет та фотограф з Києва. Він - учасник багатьох літературних фестивалів та поетичних читань: Meridian Czernowitz, "Гогольфест", "Країна Мрій" та ін. Його називають одним із семи імен з "наймолодшого поетичного покоління", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на незалежне мистецьке об'єднання Magnum Opus.

У 2013 році Заза став лауреатом літературного конкурсу видавництва "Смолоскип" за збірку "Реґіна Ольсен". Поезії автора перекладалися англійською, німецькою та польською мовами.
У квітні 2016 року в рамках серії презентацій "Сім міст Реґіни Ольсен", поет відвідав Ужгород, Тернопіль, Кам'янець-Подільський, Чернівці, Івано-Франківськ, Луцьк та Львів.

Реґіна Ольсен, яка дала ім'я збірці, - наречена датського філософа Сьорена К'єркеґора. Останній був заручений із нею, проте покинув кохання свого життя, бо ж вважав, що стосунки з жінкою не дозволять йому шукати Бога, а відтак, й істину.

"Це така жертва. Коли людина жертвує тим, що йому дуже дороге, близьке, для того, щоб досягнути якихось цілей, абсолютно неземних і, на перший погляд, здається, недосяжних", - пояснював автор на презентації книги у Чернівцях.

Христина Халімонова - співачка, композиторка, авторка і виконавиця пісень, фронтвумен київського гурту "X.O.". Була учасницею літературних і музичних фестивалів "Трипільське коло", "Гогольфест", "Бандерштат", "Книжковий Арсенал", "КобзАрт" та інші.

У Полтаві Заза Пауалішвілі та Христина Халімонова читатимуть вперше.

Де: у приміщенні ДК ПТМЗ (вул. Павленківська пл. 1)
Коли: 18 лютого о 18:00
Вартість квитка: 30 грн (передпродаж у магазині "Настільні ігри" ТЦ "Злато Місто" - 20 грн).
У разі додаткових запитань - 050-521-29-30 (Ірина).