UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Полтаві розірвали контракт з фірмою, яка ремонтувала будівлю філармонії

Підрядник вже повернув Департаменту будівництва Полтавської ОДА 900 тис. грн неопрацьованих коштів

У Полтаві розірвали контракт з фірмою, я…

Підприємство, яке виграло тендер на реставрацію Полтавської обласної філармонії, виконувало роботи неналежним чином, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

Підрядник повернув Департаменту будівництва Полтавської ОДА кошти, які так і не спромігся опрацювати. Крім того, Департамент звернувся до правоохоронців щодо надання підрядником недостовірної інформації у актах виконаних робіт.

Нагадаємо, що у жовтні 2016 року Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ оголосив закупівлю робіт з реставрації Полтавської обласної філармонії. Їх очікувана вартість складала 39,3 млн грн.

Перемогу у торгах отримала львівська фірма "Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія", яка знизила ціну до 37 млн грн. Інший учасник тендеру ТОВ "Будгарант Плюс" пропонував 37,4 млн грн.

"Ві.Ай.Пі" отримала з бюджету 4 млн грн авансу, але результат так і не надала. Компанія не спромоглася повністю опрацювати отриману суму і виконала роботи лише на 3,1 млн. грн. Через це в Департаменті розпочали процес повернення коштів та припинення відносин з львівською фірмою. Підрядник вже повернув до бюджету 900 тис. грн з виплаченого авансу.

Також компанія "Ві.Ай.Пі" намагалася надавати Департаменту акти виконаних робіт з завищеною вартістю. Після усного попередження підрядник не усунув порушення. Компанія продовжувала надсилати акти поштою. Тому Департамент звернувся до правоохоронних органів. Оплату за актами з недостовірними відомостями Департамент не здійснював.

Службові особи ТОВ "Ві.Ай.Пі Будівельна компанія" вчинили замах на розкрадання державних коштів. Зараз щодо них триває кримінальне провадження за цим фактом. Продовжувати працювати з цим підрядником Департамент не буде.

Після розірвання договору з компанією "Ві.Ай.Пі" Департамент оголосить новий тендер на проведення реконструкції філармонії. Час, витрачений на проведення закупівлі, посуне строк здачі об'єкту. В Департаменті прогнозують, що він може зміститися, як мінімум, на кілька місяців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook