ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтаві суд виніс вирок щодо пенсіонерки-звідниці

Жінка, що в листопаді 2017-го "продавала" дівчат у газеті, має сплатити 850 грн штрафу

Depo.
13 лютого 2018 16:54
ФОТО: depo.ua

Жительку Полтави оштрафували на 850 гривень за звідництво для розпусти з метою наживи. Відповідне рішення опублікували 12 лютого в Єдиному державному реєстрі судових рішень, пише Depo.Полтава.

8 лютого вирок виніс Октябрський районний суд Полтави, визнавши її винною за ч. 2 ст. 302 (створення або утримання місць розпусти, а також звідництво для розпусти, вчинені з метою наживи) та застосувавши ч. 1 ст. 69 Кримінального кодексу України.

У листопаді минулого року раніше не судима пенсіонерка розмістила у "Жовтій газеті" оголошення про надання підробітку дівчині, студентці у вільний час. Коли на нього відгукнулася дівчина, "роботодавець" запропонувала їй надавати сексуальні послуги чоловікам, яких вона підшуковуватиме. Послуги дівчини коштуватимуть 500 гривень за годину, з яких 200 гривень вона віддаватиме за пошук клієнтів, надання приміщення та організацію зустрічей.

А 3 січня жінка розмістила в "Жовтій газеті" оголошення про пошук дівчиною роботи масажиста та косметолога. 11 січня на нього відгукнувся чоловік, якому пояснили суть запропонованих послуг. Цього ж дня близько 20:00 він прийшов до квартири на вул. Степового Фронту, де обвинувачена влаштувала йому зустріч з дівчиною.

Під час досудового розслідування пенсіонерка визнала власну вину. Вона, прокурор та захисник уклали угоду про визнання винуватості. Ухвалюючи вирок, суд врахував щире каяття обвинуваченої, сприяння розкриттю справи, похилий вік та наявність у неї низки невиліковних хвороб.

Протягом 30 днів з дня проголошення вирок можна оскаржити в Апеляційному суді Полтавської області.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава