ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтаві в 2017 році планують побудувати 14 багатоповерхівок

Десять житлових будинків у Полтаві цьогоріч уже введено в експлуатацію

Depo.
11 серпня 2017 15:07
ФОТО: depo.ua

Протягом 2016 року в Полтаві було введено в експлуатацію 41,8 тис. кв. м. загальної площі житла, із них: багатоповерхових житлових будинків - 26,1 тис. кв. м. та 15,7 тис. кв. м. житла індивідуальної забудови. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської міськради.

Як рзповів мер Полтави Олександр Мамай на 2017 рік в місті заплановано до введення в експлуатацію 14 багатоповерхівок, загальною площею 81,2 тис. кв. м. та 15,0 тис. кв житла індивідувальної забудови. Десять житлових будинків цьогоріч уже введено в експлуатацію.

Важливим показником діяльності міста, вважає Олександр Мамай, є участь у вирішенні проблем соціально незахищених груп населення, військовослужбовців, вчителів, лікарів. Так, у поточному році вже надано шість квартир для поліпшення житлових умов працівників медичної, комунальної сфери, а також соціально незахищеним громадянам. Днями сертифікати на квартири отримали п'ятеро правоохоронців з нагоди річниці Національної поліції.

"У Полтаві діє програма забезпечення житлом учасників антитерористичної операції, відповідно до якої 50% від вартості квартири буде відшкодовуватись з міського та обласного бюджетів. Уже 120 сімей учасників антитерористичної операції виявили бажання взяти участь у ній", - зазначив мер.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава