У Полтаві відбулися урочисті проводи призовників на службу в ЗСУ

Призовники проходитимуть службу в Повітряних військах ЗСУ, Головного управління зв'язку, військово-морських сил ЗСУ, частинах оперативного призначення Нацгвардії України, а також на полігонах і навчальних центрах ЗСУ

10 жовтня 220 призовників з Полтавщини урочисто провели на службу у Збройні Сили України, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Новини Полтавщини.

З 8 жовтня до обласного збірного пункту у Полтаві почали прибувати юнаки, призвані районними та міськими комісаріатами Полтавської області. Вони пройшли контрольну медичну комісію, поспілкувалися з представниками частин, у які будуть направлені, та ознайомилися з тактико-технічними характеристиками зброї.

Під час урочистостей на плацу обласного комісаріату вихованці військово-патріотичного клубу "Воїн" показали прийоми рукопашного бою та виступили артисти Полтавської обласної філармонії. Напутнє слово юнакам сказав комісар Полтавського обласного військового комісаріату Дмитро Губський.

Призовники проходитимуть службу в Повітряних військах Збройних Сил України, Головного управління зв'язку, військово-морських сил Збройних Сил України, частинах оперативного призначення Національної гвардії України, а також на полігонах і навчальних центрах ЗСУ.

Протягом 12-18 місяців служби (залежно від освіти) основним завданням призовників буде навчитися володіти озброєнням та технікою. У зону проведення ООС їх не направлятимуть.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава