У Полтаві відкрилася спеціалізована виставка "Нафта. Газ. Сервіс - 2017"

На виставці близько 40 українських компаній представляли свої новітні розробки та технології, необхідні для освоєння нафтогазових надр

Depo.
17 лютого 2017 16:25
ФОТО: depo.ua

16 лютого у виставковій залі Полтавського міського будинку культури відкрили XIV спеціалізовану виставку нафтогазової промисловості "Нафта. Газ. Сервіс - 2017", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Лтаву.

Учасниками виставки стали близько 40 українських компаній. Вони представляли свої новітні розробки та технології, необхідні для освоєння нафтогазових надр. Деякі підприємства мають досвід роботи на родовищах Полтавської області.

Із близько 14 мільярдів кубометрів газу, отриманого торік товариством "Укргазвидобування", майже третину видобули на Полтавщині. Компанія на шляху до реалізації "Програми 20/20": через три роки планують видобувати 20 мільярдів метрів кубічних газу.

Свої розробки на виставці продемонстрували і представники кількох вишів. Вони працюють над поліпшенням процесу нафтовидобувної діяльності, але не мають коштів для практичної реалізації задумів.

Одна із розробок фахівця полтавського технічного університету - лабораторна газогідратна установка "Колайдер 3". Її призначення – переробляти газ у твердий вигляд для транспортування.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава.