ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтаві відкрили виставку полотен зображених російськими фарбами

Виставка "Рондо": для своїх робіт художник спеціально замовляв фарби у Санкт-Петербурзі
Depo.
13 листопада 2015 13:20
ФОТО: depo.ua
У Полтаві відкрили виставку полотен зображених російськими фарбами
У Полтаві відкрили виставку полотен зображених російськими фарбами

У Полтаві, у Галереї актуального мистецтв, відкрили виставку абстрактного живопису "Рондо", присвячену 130-річчю з дня народження відомої художниці, нашої землячки Соні Делоне, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Новини Полтавщини"

В експозиції представили картини відомих полтавських митців Руслани Анічиної, Григорія Волкова, Анатолія Лавренка та Галини Рідної.

Виставка присвячена художниці Соні Делоне (Сарі Штерн, або Соні Делоне-Терк), яка була однією із найпомітніших представниць стилю арт-деко, кавалером Ордену Почесного Легіону, першою жінкою, виставка якої відбулася у Луврі. Більшу частину свого життя мисткиня провела у Парижі, але народилася на Полтавщині, у місті Градизьк.

Для своїх робіт художник спеціально замовляв фарби у Санкт-Петербурзі. Аби привернути увагу до творчості талановитої землячки чотири полтавські художники представили свої абстрактні роботи, близькі за стилем і духом творчості Соні Делоне. Більшість картин створені спеціально для цієї події й раніше ніде не експонувалися.

Виставка "Рондо" триватиме до 7 грудня.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.

Ми тепер ВКонтакте. Долучайтеся до нашої групи!