ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтаві відкриють бібліотеку для сліпих

Перша подібна бібліотека відкрилася у Львові. ЇЇ досвід перейматимуть полтавці
Depo.
8 жовтня 2015 09:02
ФОТО: depo.ua
У Полтаві відкриють бібліотеку для сліпих
У Полтаві відкриють бібліотеку для сліпих

У Полтаві відбувся науково-практичний семінар під назвою "Перша українська дейзі-бібліотека", спрямований на передачу знань щодо сучасних інформаційних технологій і систем для користувачів з глибокими ураженнями органів зору, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ОДТРК "Лтава".

Керівник центру освітніх технологій для осіб з особливими потребами Національного університету "Львівська політехніка" Оксана Потимко розповіла, що перший випадок навчання сліпої дитини у школі стався на Львівщині. Наразі ця дівчинка навчається у 5 класі. Набувши позитивного досвіду з цією дитиною, вони вирішили поширити інклюзивну освіту для незрячих дітей на теренах всієї країни.

Завдяки міжнародному проекту на базі шведської академії вдалося одержати знання зі створення книги у форматі дейзі, передати українським читачам з глибокими вадами зору серію дейзі-плеєрів, поширити серед бібліотечної мережі всієї країни програми для створення дейзі-літератури та провести для бібліотекарів майже всіх регіонів майстер-класи.

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.