У Полтаві наркопропагандистів взяли на "електроконтроль" (ВІДЕО)

 Нарконаписи на стінах у Полтаві внесли у електронну базу, аби мати змогу якнайшвидше зафарбувати контакти постачальників

У Полтаві з написами контактів наркопостачальників на стінах вирішили боротись по-новому, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Hromadske Полтава.

Для систематизації даних, активісти спільно з поліцією створюють електронну карту.
Червоні точки на ній – це позначення нарконапису, коли на них натиснути, то висвічується адреса будинку чи паркану, на якому розміщена пропаганда. Інформуватимуть про "свіжі" нарконаписи поліцію місцеві жителі.

Зафіксовані написи планують замальовувати фарбою. За словами правоохоронців, такий метод боротьби дозволить зменшити наркотрафік хоча б на якусь долю відсотка. Молодь, наприклад, не зможе замовити, бо просто не побачить цю рекламу - одним наркоманом у Полтаві стане менше.

Дехто з громадських активістів про електронну карту чув, але сумнівається у її дієвості. Говорять, треба не карти складати, а брати до рук фарбу та замальовувати написи. Сумнівним цей метод вважають і колишні наркодиллери. Говорять, люди, які купують наркотики, мають і інші "канали".

Активісти та поліція зафарбовують написи, створюють детальні карти з наркопосиланнями – хочуть хоча б частково "загальмувати" канали постачальників, а відзвітувати про результати обіцяють найближчим часом.

Нагадаємо, протягом 2017 року міжетнічна банда наркозбувачів займалася продажем елітних сортів канабісу студентам-іноземцям вишів Харкова, канал постачання наркотиків з'явився і у Полтаві.

Правоохоронці одночасно здійснили вісім обшуків на території Харківської й Полтавської областей, під час яких вилучили більше кілограму наркотичної речовини, розфасованої для реалізації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава