У Полтаві з початку 2018-го стрімко зросла статистика наркозлочинів (ВІДЕО)

За дев'ять місяців поліцією було задокументовано майже півтисячі злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотиків

Сьогодні, 8 жовтня у Полтаві під час прес-конференції начальники відділень поліції різних районів відзвітували про стан правопорядку з початку поточного року, а зокрема наголосили на збільшенні випадків наркозлочинів, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

За словами начальника Полтавського відділу поліції Олександра Терели, за дев'ять місяців поточного року було зареєстровано 452 наркозлочинів, у 136 випадках вже встановлені особи зловмисників. Окрім того, до суду направлено 127 кримінальні справи, а відсоток їх розкриття складає понад 56%.

Під час прес-конференції розповіли, що поліцією Полтави систематично проводяться виступи та лекції, направлені на боротьбу з наркозлочинністю серед молоді та школярів. З допомогою роз'яснювальних робіт правоохоронці інформують молодь про наслідки вживання наркотиків.

Також проводяться планові перевірки соціально неадаптованих сімей з метою запобігання наркозлочинності у тих родинах, де є неповнолітні діти.

Нагадаємо, у першому кварталі 2018 року на території Полтави та Полтавського району було зареєстровано 8555 кримінальних правопорушень, з яких тяжких та особливо тяжких – 2672. У 1691 випадку особи зловмисників були встановлені.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #поліція