У Полтаві за 200 тис. грн намагаються відремонтувати фонтани

Всі ці фонтани перебувають на балансі комунального підприємства "Декоративні культури"

Із міського бюджету Полтави виділили близько 200 тис. грн на ремонт шести полтавських фонтанів. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Громадське ТБ.Полтава.

Уже впорядкували водограй у Петровському парку і на фінішній прямій роботи на фонтані, що біля Соборного майдану. На черзі аналогічні об'єкти в Сонячному парку, Студентському сквері та сквері 1100-річчя Полтави, а також біля театру Гоголя.

Всі ці фонтани перебувають на балансі комунального підприємства "Декоративні культури".

"Ведеться гідроізоляційне покриття, ведуться гідроізоляційні роботи, роботи по поточному ремонту водопостачальної та водовідвідної комунікацій. Тобто "задвижки", засувки, труби, трубопроводи, електрична частина", - розповів директор КП Олексій Харченко.

Харченко наголошує: всі фонтани працюють за графіком, складеним ще в 2000-х роках. Щоденна робота водограїв це задоволення недешеве.

"Ви ж зрозумійте, вартість обслуговування: електроенергія, вода - це все ж кошти. Вартість на рік складає десь 360 тис. грн. То якщо їх вмикати кожен день, то це вже буде за мільйон", — каже чоловік.

Зараз фонтани працюють у другій половині п'ятниці, на вихідних та у святкові дні.

Нагадаємо, що у Полтаві, після перевірки документів, тендерна комісія вирішила відхилити пропозицію переможця тендеру на реконструкцію благоустрою пляжу №3.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава