У Полтаві забудовник почав вирубку дерев у середмісті

Не дивлячись на протести, в центральній частині Полтави почали готувати новий будівельний майданчик
Depo.
17 листопада 2016 11:18
ФОТО: depo.ua
У Полтаві забудовник почав вирубку дерев у середмісті
У Полтаві забудовник почав вирубку дерев у середмісті

16 листопада на вулиці Стрітенській (Комсомольській)  відбувалася вирубка дерев. За цією адресою знаходиться історичний будинок. На минулій сесії Полтавської міської ради депутати проголосували за згоду на розміщення багатоповерхового будинку на вулиці Стрітенській, 18, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Громадське ТБ. Полтава.

Відповідно до цього рішення, там буде знаходитися 8-поверховий будинок. Громадські активісти були проти знесення історичної споруди. Крім того, депутатська комісія з питань містобудування не погодила даний проект рішення.

Зараз по сусідству той же самий забудовник вже завершується будівництво багатоповерхового житлового будинку. Жителі навколишніх будинків часто скаржаться на шум.

Один із представників забудовника повідомив, що дерева належать новому власникові даної земельної ділянки, а на вирубку є всі необхідні дозволи. Також він сказав, що на даній ділянці під землею буде проходити теплотраса, а отже, дерева треба було прибрати.

Перед тим, як журналісти попросили ознайомитися з дозвільними документами, представниця забудовника відвідала управління ЖКГ, яке знаходиться поряд. Тільки після цього вона показала ордер на вирубку дерев датований 16.11.2016, тобто днем коли дерева вже вирубали.

Згідно з ордером на вирубку від управління ЖКГ м. Полтави, забудовник СМНК-37 вирубав чотири деревини. До 16 квітня 2017 року має бути проведено благоустрій та озеленення цієї території.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".