У Полтаві збирають підписи, аби зробити котів повноправними жителями міста

Полтавець написав петицію у міськраду, аби захистити бродячих котів та запропонував проголосити їх співмешканцями міста

Полтавець Денис Перетяка запропонував проголосити котів повноправними жителями міста. Петицію, яку він написав, опублікували на сайті Полтавської міської ради, повідомляє Depo.Полтава.

З метою захисту від жорстокого поводження, чоловік запропонував визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Полтави та заборонити їх безпричинний вилов та вбивства.

У петиції також зазначив, що треба брати приклад з Європейських міст та дозволити котам вільно жити та пересуватися в підвалах, горищах та інших місцях їхнього постійного перебування. Пояснив це чоловік тим, що коти виконують вкрай важливу функцію природньої дератизації - знищення гризунів, що є розносчиками багатьох інфекцій.

Полтавець запропонував внести відповідні зміни до правил благоустрою, правил утримання будинків та прибудинкової території, зробити відповідні доповнення до повноважень. Наголосив також на тому, що у Києві така ініціатива набрала необхідну кількість голосів, тож і Полтава має стати прикладом сучасного, цивілозованого Європейського міста.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава.