У Полтаві збирають підписи, аби зробити котів повноправними жителями міста

Полтавець написав петицію у міськраду, аби захистити бродячих котів та запропонував проголосити їх співмешканцями міста

Depo.
16 лютого 2017 15:30
ФОТО: depo.ua

Полтавець Денис Перетяка запропонував проголосити котів повноправними жителями міста. Петицію, яку він написав, опублікували на сайті Полтавської міської ради, повідомляє Depo.Полтава.

З метою захисту від жорстокого поводження, чоловік запропонував визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Полтави та заборонити їх безпричинний вилов та вбивства.

У петиції також зазначив, що треба брати приклад з Європейських міст та дозволити котам вільно жити та пересуватися в підвалах, горищах та інших місцях їхнього постійного перебування. Пояснив це чоловік тим, що коти виконують вкрай важливу функцію природньої дератизації - знищення гризунів, що є розносчиками багатьох інфекцій.

Полтавець запропонував внести відповідні зміни до правил благоустрою, правил утримання будинків та прибудинкової території, зробити відповідні доповнення до повноважень. Наголосив також на тому, що у Києві така ініціатива набрала необхідну кількість голосів, тож і Полтава має стати прикладом сучасного, цивілозованого Європейського міста.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава.