ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтавській міській раді рахують збитки, завдані Капліним

Близько 80 тис. грн. вартує побоїще, яке влаштували під час сесії міської ради
Depo.
16 липня 2015 14:51
ФОТО: depo.ua
У Полтавській міській раді рахують збитки, завдані Капліним
Посадовці б'ються, а держава збитки відшкодовує

На наступне засідання виконкому Полтавською міської ради буде внесено пункт "Про питання діяльності виконавчих органів Полтавської міської ради", повідомляє Полтава.depo.ua із посиланням на інтернет-видання "Полтавщина".

Рішення: взяття до відома факт припинення діяльності установ - Полтавської міської ради, виконавчого комітету Полтавської міської ради та структурних підрозділів 10.07.2015 року з 10 год. 00 хв., що полягало у припиненні можливості виконання власних посадових повноважень щодо здійснення відповідних організаційно-розпорядчих та консультаційно-дорадчих функцій посадовими особами, та припинення виконання посадових обов'язків технічними працівниками та обслуговуючим персоналом, не з вини вказаних осіб внаслідок вчинення 10.07.2015 року народним депутатом України Капліним С.М., депутатом Полтавської міської ради Шамотою О.С. та багаточисленною групою невстановлених осіб, керівництво та координацію якою здійснювали народний депутат України Каплін С.М., депутат Полтавської міської ради Шамота О.С., дій, що ставили під загрозу життя та здоров'я громадян - відвідувачів установ - Полтавської міської ради, виконавчого комітету Полтавської міської ради та структурних підрозділів, їх посадових осіб, технічних працівників та обслуговуючого персоналу, розташованих по вул. Жовтневій, 36 у м. Полтава, (простій).

Затвердження Звіту з незалежної оцінки збитків майна за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 36 від 13.07.2015 року та Висновок експертного авто товарознавчого дослідження від 16.07.2015 року (додаються).

За словами заступника Полтавського міського голови Юрія Левченка сума збитків може становити 80 тис грн. Це не лише пошкоджене державне авто, а й вибиті двері у сесійній залі. Нараховані збитки будуть відшкодовані із державного бюджету.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.