ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтавській обласній лікарні медики загнали на той світ 22-річного хлопця

Пацієнт помер від уколу. Лікарі навіть не пояснили батькам причину смерті, а тіло мовчки відвезли в морг
Depo.
11 вересня 2015 17:42
ФОТО: depo.ua
У Полтавській обласній лікарні медики загнали на той світ 22-річного хлопця
Хлопець помер у лікарні

У середу, 9 вересня з Шишацького району в травматологічне відділення Полтавської обласної клінічної лікарні імені Скліфософського поступив 22-річний Мамед Гочкаров, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Полтавщину".

Вісім років тому він отримав травму ключиці, після чого лікарі вставили йому металевий штир для фіксації. Кілька місяців тому сторонній предмет почав турбувати хлопця.

У четвер, 10 вересня Мамеда Гочкарова готували до операції, зробили аналізи, провели кардіограму. Після, зі слів батьків, лікарі зробили йому якийсь укол, а незабаром хлопець помер. Причину смерті батькам не повідомили, а тіло без їх відома відвезли в морг Бюро судово-медичної експертизи.


Батько поїхав написати заяву в обласну прокуратуру, але там заяву від нього не прийняли, сказали, що розслідування проводить Октябрський райвідділ міліції Полтави, а його контролює прокуратура Октябрського району.

Зазначимо, що на момент розтину тіла загиблого в Бюро СМЕ приїхав завідувач травматологічним відділенням, який повинен був проводити операцію, Віталій Малик. Виходив у хорошому настрої. Рідні сімейної пари, які були присутні і бачили його, говорили, що "напевно, приїжджав вирішувати питання, і вирішив".

Сам лікар (до слова, к.м.н., лікар вищої категорії) тільки пройшов повз рідних, спілкуватися не захотів. Сказав, що у смерті пацієнта не винен.

Міліція Октябрського райвідділу Полтави внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, проводиться слідство.

Більше новин з Полтавщини знаходьте на Depo.Полтава.