ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтавській ОДА визначили райони-лідери

Найкращим за всіма показниками визнано Кобеляцький район, найгірше справи йдуть у Чорнухинському
Depo.
12 жовтня 2015 18:00
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 12 жовтня, під час щотижневої наради керівник апарату Полтавської ОДА Микола Білокінь прозвітував про результати перевірки ефективності роботу голів РДА, повілдомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

Оцінювали райони за сімома критеріями: 6 черга мобілізації; кількість земельних ділянок, виділених учасникам АТО; оздоровлення дітей за рахунок районних бюджетів; виділення коштів на оздоровлення учасників АТО та членів їхніх сімей; виконання Закону "Про добровільне об’єднання територіальних громад"; рівень дитячої злочинності; участь у будівництві фортифікаційних споруд в зоні АТО.

Інформація про роботу очільників районів надходила від керівників департаментів, управлінь, відділів облдержадміністрації і Офісу реформ.

Як показав аналіз, у Глобинському, Кременчуцькому, Хорольському і Шишацькому районах об’єднання громад охоплює значну частину територій районів. Натомість із великою кількості голів РДА Офісу реформ не вдалося налагодити співпрацю щодо об’єднання, зокрема з Великобагачанським, Зіньківським, Карлівським, Чорнухівським, Лохвицьким, Оржицьким, Гребінківським, Диканським і Козельщинським районом.

Інший критерій, за якими перевіряли райони, – дитяча злочинність. Вона збільшилася на 63,7% у порівнянні із минулим роком (впродовж 9 місяців 2015 року на території Полтавської області зафіксували 375 кримінальних правопорушень, вчинених дітьми або за їхньої участі).

Щодо останнього пункту аналізу, – будівництва фортифікаційних споруд в зоні АТО, — всі райони спрацювали на "відміно".

раховуючи всі показники, місця розподілилися: першу позицію займає Кобеляцький район (Таміла Шевченко), другу − Новосанжарський район (Сергій Бульбаха), третю – Гадяцький район (Олексій Матюшенко), четверту — Пирятинський район (Олег Куча).

Аутсайдерами стали: Чорнухинський район (25 місце), Козельщинський район (24 місце), Глобинський район (23 місце).

Як повідомив голова ОДА Валерій Головко, цей аналіз проміжний і кадрові висновки за ним робитися не будуть.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава