ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтавському апеляційному суді обрали нового голову

Посаду обійняв Сергій Гальонкін, який з 2011 року працював заступником голови Апеляційного суду 

Depo.
7 грудня 2018 13:58
ФОТО: depo.ua
У Полтавському апеляційному суді обрали нового голову
ФОТО/ logos-ukraine.com

Сьогодні, 7 грудня, під час зборів суддів обрали голового голову Полтавського апеляційного суду. Про це повідомили на офіційній сторінці у "Фейсбуці" Апеляційного суду, пише Depo.Полтава.
Вакантну посаду обійняв Сергій Гальонкін.

Довідка: Сергій Гальонкін народився 1 січня 1961 р. У Полтаві. З 1984 до 1989 рр. навчався в Харківському юридичному інституті, де отримав диплом про здобуття вищої освіти за спеціальністю "Право-знавство" та кваліфікацію юриста. З 1990 до 1992 рр. працював юрисконсультом Полтавської обласної спілки споживчих товариств. З 1992 по 1996-ий працював суддею Київського районного суду Полтави. Після цього обійняв посаду судді судової палати з розгляду цивільних справ обласного, згодом Апеляційного суду Полтавської області. З 2011 р. працював заступником голови Апеляційного суду Полтавської області.

Згідно інформації у декларації про доходи за 2017 рік Сергій Гальонкін має декілька земельних ділянок у Полтавському районі, два житлових будинки на Розсошенцях та у с. Дудникове, один з яких належить його дружині, а також квартиру і офіс у Полтаві, що теж оформлені на Олену Гальонкіну.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про новини Полтави читайте на Depo.Полтава