ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтаву повернувся батальйон після 13 місяців на війні

Полтава зустрічала героїв, які 13 місяців захищали Україну на Донбасі
Depo.
3 вересня 2015 17:39
ФОТО: depo.ua
У Полтаву повернувся батальйон після 13 місяців на війні
У Полтаву повернувся батальйон після 13 місяців на війні

Батьки, матері, діти, дружини, сестри, кохані - сотні полтавців прийшли сьогодні до будівлі Полтавської ОДА, щоб зустріти своїх героїв - бійців 16 окремого мотопіхотного батальйону, які упродовж 13 місяців захищали мир на України, воюючи з агресором на її східних рубежах, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

У Полтаву повернувся батальйон після 13 місяців на війні - фото 1

Рідні і друзі, просто небайдужі люди прийшли сьогодні зустрічати Героїв. Стомлені фізично, проти сильні духом, вони щасливі виходили з автобусів. Чорні від засмаги і фронтової гарі бійці до болю обіймали коханих дружин, матерів та дітей.

У Полтаву повернувся батальйон після 13 місяців на війні - фото 2

Полтавці зустріли захисників з квітами, піснями та подарунками. Бійці разом з земляками заспівали гімн України, а потім хвилиною мовчання вшанували всіх фронтових побратимів, які загинули в бою.

У Полтаву повернувся батальйон після 13 місяців на війні - фото 3

Вітали воїнів, які повернулися керівники міста та області. Зокрема Петро Ворона пообіцяв всіляко підтримувати і допомагати. А керівник апарату Полтавської ОДА повідомив, що Валерій Головко буде радий бачити командира батальйону Олега Громадського своїм радником.

Більше новин про життя нашого міста читайте на Depo.Полтава.