ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У помешкання полтавського режисера Олексія Коломійцева стріляли

Сьогодні вночі по будинку колишнього режисера Полтавськоо обласного театру імені Гоголя невідомими було здійснено обстріл
Depo.
7 липня 2015 14:29
ФОТО: depo.ua
У помешкання полтавського режисера Олексія Коломійцева стріляли
У помешкання полтавського режисера Олексія Коломійцева стріляли

Вранці дружина режисера Олексія Коломійцева виклала у Фейсбук кілька фотографій, на яких зафіксовано понівечене від пострілів скло, пише Полтава.depo.ua із посиланням сторінку у "Фейсбук".

УМВС України у Львівській області повідомляють про пошкоджений склопакет. Даний факт занесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Скандальновідомий режисер зазначив, що даний факт пов'язує зі своєю роботою і раніше вже отримував текстові погрози. Нагадуємо, що наприкінці червня артисти Львіського театру імені Лесі Українки оголосили режисеру страйк прямо перед виставою. Персонал театру на сцені скаржився на зневажливе ставлення Олексія Коломійцева до артистів, принижування, ображання їхніх здібностей та відкрите висловлювання про те, що режисеру ніхто із працівників не потрібен. Артисти пообіцяли не виходити на сцену до того часу, доки вони не будуть почуті.
До Львівського театру Олексій Коломійцев працював у Полтавському театру імені Гоголя. Проте, коли постало питання про звільнення режисера, певна частина акторів висловила свій захист та підтримку режисеру.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.