ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У правилах дорожнього руху виявлено новий "прокол"

Зважаючи на ПДР, водії можуть не виконувати вимоги нових патрульних
Depo.
26 листопада 2015 09:26
ФОТО: depo.ua
У правилах дорожнього руху виявлено новий "прокол"
У правилах дорожнього руху виявлено новий "прокол"

МВС забуло про Правила дорожнього руху - цей найголовніший для українських автомобілістів документ залишився поза увагою реформаторів. З реформуванням МВС вітчизняних автомобілістів порадували цілою низкою нововведень. Одне з ключових змін - ліквідація Державтоінспекції та заміна її на нову Патрульну поліцію з чемними, уважними, принциповими і непідкупними співробітниками. У зв'язку з цим Кабінету міністрів України в особі МВС доводиться переробляти безліч нормативних та відомчих документів. За великим рахунком ця робота обмежується технічною заміною старих термінів на нові, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Автомотоклуб.Інфо".

При цьому на практиці юридичний відділ МВС часто затримує підготовку нагальних документів. Так, наприклад, з цієї причини з 7 листопада майже тиждень не працювали сервісні центри МВС (колишні МРЕВ), через це автомобілісти не могли реєструвати свій транспорт і отримувати права, від чого постраждали імпортери і дилери.

Журналісти виявили ще один найважливіший прокол МВС - реформатори геть забули про найголовніше для багатотисячної армії українських автомобілістів документі - ПДР. По всій редакції дорожніх правил досі згадуються терміни "Державтоінспекція" і "працівник міліції". Тобто, зважаючи на це недопрацювання, водії по суті можуть не виконувати вимоги патрульних поліцейських, посилаючись, що діючими ПДР діяльність нових правоохоронців не обумовлена.

Більше про життя Полтави та області читайте на Depo.Полтава.

Полтавці, приєднуйтеся до нашої групи ВКонтакте і у