ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Стасях Диканського району масово потруїлися водою

У селі під Полтавою люди потрапляють до лікарні з гострим отруєнням, серед пацієнтів діти
Depo.
11 вересня 2015 15:55
ФОТО: depo.ua

Мешканці села нарікають, що після перебоїв з водою, діти почали скаржитися на погіршення самопочуття, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на ОДТРК "Лтава". Дворічний хлопчик навіть потрапив до районної лікарні. Хто не зміг відвезти дитину в Диканьку, був вимушений лікувати вдома, адже в місцевій амбулаторії не допомогли.

Про масове отруєння сімейні лікарі повинні були інформувати районних і санепідемстанцію. Та звернень не було. Це підтвердив не тільки санлікар Полтавської області, а й головний лікар Диканської ЦРЛ.

Медики місцевої амбулаторії замовчують проблему. Виявляється, лікар у відпустці поза межами Стасів. Медсестри без начальника не хочуть показувати документи, в яких реєструють хворих.

Тим часом мешканці села розповідають про свердловини в яру. що качають воду. Вони захаращені сміттям. Водопостачальник у Стасях - "Полтававодоканал". На підприємстві заперечують, що в зонах санохорони свердловин є сміття.

Свердловини і труби цілі, а проблема водопостачання і ремонт водогону - контрольоване явище, вважає спеціаліст КП "Полтававодоканал". Лабораторія підприємства тестувала воду в Стасях 18 серпня, тоді вода відповідала нормам.

Більше новин з Полтавщини читайте на Depo.Полтава.