Учасники бійки і стрілянини в Полтаві втекли від поліції
Затримано лише власника бару, який стріляв з рушниці
- Полтава
-
11 серпня 2017 01:01
Про це, як передає Depo.Полтава, повідомляє "Коло"
"Дитина в реанімації, один чоловік, котрий стріляв, затриманий", – передає видання слова речниці патрульної поліції Наталії Ширіпової. Інших, за її словами, правоохоронцям не вдалось затримати: вони втекли з місця події, оскільки поліцію довго ніхто не викликав, і нападники зникли.
Однак очевидці, що були на пляжі, стверджують, що поліція довго не їхала, попри те, що на "102" додзвонились і там відповіли, що вже знають. За час, поки копи їхали на місце події, нападники з битами встигли помити своє знаряддя у Ворсклі і втекти хто куди – сушею і водою.
Нагадаємо, що стрілянина на пляжі "Дублянщина", що у Полтаві, сталася близько 19:00. Як розповіли свідки, в пляжному барі виникла суперечка. Один з учасників бійки побіг до іншої частини пляжу і привів з собою підмогу. Почалася жорстока групова бійка. Власник бару застосував рушницю, зробив декілька пострілів угору, а потім у груди одному з нападників, який загинув. Інша сторона конфлікту застосувала травматичну зброю. Дріб також зачепив одну дитину, яка з батьками відпочивала поруч.
Також нагадаємо, що користувачі соцмереж повідомлять, що серед постраждалих - Олександр і Роман Марченки, батько й син. І саме Роман, будучи власником бару, відкрив стрілянину з рушниці.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 07:18"УЗ" змінює маршрути деяких приміських поїздів (СПИСОК)
- 21:17Через атаку дронів рашистів на Полтавщині аварійно відключають світло
- 20:35 Єрмак задекларував готовність України сісти за стіл перемовин там, де буде Росія
- 13:02Окупанти атакували Полтавщину БПЛА, пошкоджені приватні будинки
- 09:19Смертельна ДТП на Полтавщині: З вини поліцейського загинув його колега та працівник ТЦК ФОТО
- 15:45За 2 місяці проведено 776 перевірок за цінами на ліки в аптеках: Де завищують ціни
- 18:05 Частину працівників ТЦК мобілізують на фронт, - Генштаб
- 09:58Кіберполіція попереджає про нову шахрайську схему з банківськими застосунками
- 11:40В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у травні
- 08:16Полтаву вночі атакували 13 безпілотників: Є поранені та значні руйнування (ФОТО) ФОТО
- 22:02У Полтавському СІЗО жорстоко катували "непокірних"
- 19:58Не лише закуска: які страви можна приготувати із чіпсами Актуально
- 12:22На Полтавщині в одній із лісосмуг знайшли схрон зброї (ФОТО) ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 12:19В МВС спростували інформацію про хімічне отруєння працівників ДСНС на Полтавщині після падіння БпЛА
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:12Ексдиректор агрофірми з Полтавщини не сплатив 4 млн грн податків
- 11:42Полтавщину вночі атакували дрони. Є пошкодження
- 10:19На Полтавщині через повітряну атаку поранено цивільного