ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Учора Полтава відзначала "Мамаїв день"

2 серпня у Іллів день "Совість України" організувала для полтавців концерт на березі "Ворскли"
Depo.
3 серпня 2015 11:56
ФОТО: depo.ua
Учора Полтава відзначала "Мамаїв день"
Учора Полтава відзначала "Мамаїв день"

Містян радували піснями і танцями, фаєр-шоу, феєрверком, пінною вечіркою і звичайно ж коштовними подарунками, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Цього разу на міський пляж прийшло не так багато людей, як у день Івана Купала. Однак програма була не менш насиченою. Політична партія "Совість України", яку очолює Полтавський міський голова Олександр Мамай, постаралася, аби полтавці не нудьгували. При цьому не забували нагадувати хто власне замовив бенкет.

На сцені, яку розгорнули посеред міського пляжу стояв банер із написом "Совість України", а людям масово роздавали прапорці політичної сили. Ведучі регулярно нагадували веселій публіці про "Совість України".

Учора Полтава відзначала "Мамаїв день" - фото 1

Привітав земляків сам міський голова Олександр Мамай. Він разом зі своїми партійними друзями не пошкодували грошей на подарунки.

Учора Полтава відзначала "Мамаїв день" - фото 2

У Полтаві напередодні Дня Іллі "Совість України" роздавала листівки і запрошувала взяти участь у "розіграші цінних призів".

Учора Полтава відзначала "Мамаїв день" - фото 3

А призи і справді були недешеві. Серед подарунків, які вручив Олександр Мамай - фірмові футболки "Совісті України", квитки в 3-D кіно, mp3-плеєри, спортивний інвентар, смартфони та планшети.

Учора Полтава відзначала "Мамаїв день" - фото 4

Після урочистої частини розігріту публіку розважали фаєр-шоу, феєрверками та пінною вечіркою.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.