ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Удовіченка перевіряють на причетність до злочинів під час Революції Гідності

Екс-голові Полтавської ОДА Олександрові Удовіченку можуть висунути підозру про антимайданівську діяльності
Depo.
4 серпня 2015 16:22
ФОТО: depo.ua
Удовіченка перевіряють на причетність до злочинів під час Революції Гідності
Удовіченка перевіряють на причетність до злочинів під час Революції Гідності

Про це повідомив прокурор Полтавської області Ян Стрелюк, пише Depo.Полтава, посилаючись на інтернет-видання "0532". За словами Стрелюка, на сьогоднішній день органами внутрішніх справ області розслідується ряд кримінальних проваджень, де на причетність вчинення злочину під час революції Гідності перевіряють колишні керівники районних державних адміністрацій та полтавської обласної державної адміністрації, в тому числі і колишній голова Полтавської ОДА.

На Полтавщині Революція Гідності пройшла порівняно спокійно. Якихось значних правопорушень зафіксовано не було. Так як і в інших областях на центральну площу звозили бюджетників з усієї області на антимайдан, декому платили. Організовували, зрозуміло, такі акції місцеві "регіонали", які тоді були при владі. Та чи можна це вважати злочином, вирішуватиме прокуратура.

Слід зазначити, що під час Революції Гідності головував в Полтавській ОДА Олександр Удовіченко (тоді керівник обласної організації "Партії регіонів"), котрий, скоріш за все, на місцевих виборах балотуватиметься в мери від партії "Рідне місто - рідний край".

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.