ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Управління Полтавської ОДА очолив інженер-економіст

В управлінні інфраструктури та туризму Полтавської ОДА призначили нового керівника
Depo.
22 вересня 2015 16:30
ФОТО: depo.ua
Управління Полтавської ОДА очолив інженер-економіст
Управління Полтавської ОДА очолив інженер-економіст

Учора, 21 вересня, у Полтавській ОДА представили нового начальника управління інфраструктури та туризму. Ним став Олександр Беліков. До призначення в облдержадміністрації він працював на керівних посадах у комерційних, комунальних та державних структурах, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Полтавщину".

Бєліков Олександр Анатолійович народився 18 лютого 1971 року в селі Новеньке Івнянського району Бєлгородської області. Після служби в армії отримав вищу освіту - 1997 року закінчив Харківський державний економічний університет за спеціальністю "Менеджмент у виробничій сфері", отримав фах інженера-економіста.

Розпочинав свій трудовий шлях у Харкові економістом-програмістом повного товариства "НІК І К". З 1997 по 2002 роки працював економістом Спільного Білорусько-Українського товариства з обмеженою відповідальністю "СТІНК" (м. Харків), 2002 - 2004 рр. - директор товариства з обмеженою відповідальністю "Есистент" (м. Харків). Потім - головою директорів ВАТ Інвестиційно-будівельна корпорація "Авантаж".

Протягом чотирьох років обіймав посаду заступника генерального директора з питань забезпечення виробництва комунальної корпорації "Київавтодор" у Києві. До травня 2015 року - головний інженер філії ДП "Укрдержбудекспертиза" у Київській області.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.