В поліції охорони Полтавщини пояснили закупівлю автівок російського походження

Кажуть, що для служби потрібні були позашляховики, а на HUMMER грошей не вистачило
Depo.
11 січня 2017 17:30
ФОТО: depo.ua
В поліції охорони Полтавщини пояснили закупівлю автівок російського походження
В поліції охорони Полтавщини пояснили закупівлю автівок російського походження

В Управлінні поліції охорони Полтавщини пояснили причину, чому для виконання службових обов'язків були закуплені автівки російського виробництва, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу УПО Полтавської області.

Відповідно до укладеного договору з ГПУ "Полтавагазвидобування" перед Новим роком на поліцію охорони Полтавщини було покладено обов'язки щодо забезпечення охорони нафтогазових об'єктів, розташованих на території області.

Однією з умов здійснення охоронних заходів була наявність автомобілів високої прохідності, оскільки використання їх планувалось в полях та лісах області, в місцях, де відсутні асфальтовані покриття.

Управління поліції охорони Полтавщини перед проведенням закупівель проаналізувало ситуацію на автомобільному ринку України.

При виборі моделі авто високої прохідності було враховано, що українських автомобілів такого роду не існує, а фінансової можливості закупити, наприклад, автомобілі HUMMER поліція охорони не має, оскільки фінансується виключно на засадах госпрозрахунку з коштів, які надійшли за надання послуг охорони.

Тож, для проведення відкритих торгів звернули увагу на автомобілі "НИВА", що виробляються на підприємстві, яке належить франко-японському альянсу "Рено-Ніссан". Офіційним і єдиним постачальником автомобілів вказаної моделі в Україну є ПАТ "ТОРГОВИЙ ДІМ "УКРАВТОВАЗ", що розташоване в місті Києві.

З метою закупівлі автотранспорту Управління поліції охорони в Полтавській області двічі проводило тендерні процедури за відкритими торгами в системі PROZORRO. Але торги не відбулись у зв'язку з відсутністю учасників.

Відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" наступним кроком було проведення переговорів та укладання договору з дилером ПАТ "ТОРГОВИЙ ДІМ "УКРАВТОВАЗ" підприємством "Полтаваавтозапчастина", яке, згідно листа "УКРАВТОВАЗу", єдине мало в наявності необхідну кількість автомобілів даного класу.

Нагадаємо, що 30 грудня 2016 року у Полтаві поліцейським охорони, що заступають на охорону об'єктів паливно-енергетичного комплексу, начальник Департаменту поліції охорони Сергій Будник, за участі заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрія Пісоцького, вручив дев'ять нових автомобілів підвищеної прохідності "Нива", виробництва Росії.

Ця подія викликала обурення в суспільстві. Чиновників звинуватили у підтримці економіки країни-агресора під час війни.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".