В Полтаві бабуся продала голос за 1000 гривень

Пенсіонерка вкинула в урну два бюлетені, говорить, що за себе і свого чоловіка

В Полтаві на виборчій дільниці спостерігачі затримали пенсіонерку, яку підозрюють в продажі свого голосу, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "Полтавщину".

Близько 10:00 на виборчій дільниці №531230 (вул. Фрунзе, 153) бабуся кинула в урну два бюлетені. На виході з дільниці її затримали спостерігачі, в цей час пенсіонерка намагалася викинути 1000 гривень у файлі, двома купюрами по 500 гривень. Наразі на місці працює поліція та збирається складати акт про порушення. Затримана пенсіонерка стверджує, що другий бюлетень належить її чоловіку, котрий за станом здоров'я не може прийти на дільницю. За кого віддала свій голос бабуся - невідомо.

Спостерігачі виборчої дільниці говорять про метод підкупу виборців під назвою "карусель". Виборцю перед входом до дільниці дають заповнений бюлетень, який він повинен вкинути в урну, а чистий, який йому дадуть члени ДВК, повинен винести і віддати замовнику та отримати за нього гроші. Потім цей же бюлетень заповнюється і віддається черговому виборцю. Тож організатори певні, що виборець проголосував за того, за кого треба, хоча він може й зіпсувати бюлетень безпосередньо в кабінці для голосування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава