В поминальний понеділок полтавці вшанували загиблих на Сході країни героїв (ФОТО)

Поминальну панахиду за упокій захисників провів архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір

Сьогодні, 16 квітня у Полтаві на Алеї Героїв, що на Центральному кладовищі, провели панахиду за загиблими на Сході країни бійцями, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Коло.

Вшанувати пам'ять бійців прийшли друзі, військові побратими, небайдужі полтавці та рідні захисників. Батьки воїнів висловили вдячність місцевій владі за створення Алеї для їх загиблих дітей. Матір загиблого чотири роки тому на Донбасі бійця Валерія Боняківського розповіла, що хотіла поставити огорожу навколо могили сина, проте їй приснився сон, де він запитав її "Навіщо ви нас городите? Ми ж усі вільні".

Сьогодні на Алеї рідні розповідають теплі історії, пов'язані зі своїми хлопцями, про їх захоплення військовою справою та інші, більш безпечні таланти. А військові побратими згадують, як познайомились з полеглими бійцями.

До могили кожного воїна на Алеї Героїв на поклали квіти і запалили лампадки на знак вічної пошани та скорботи. Поминальну панахиду за упокій захисників провів архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава