В селі на Полтавщині 10 років немає електронапруги

Останніх 10 років жителі села Копили про 220 вольт знають лише з чуток
Depo.
13 грудня 2016 10:55
ФОТО: depo.ua
В селі на Полтавщині 10 років немає електронапруги
В селі на Полтавщині 10 років немає електронапруги

У селі Копили Полтавського району практично немає електронапруги. На прохання мешканців полагодити лінії електропередач ремонтники не реагують, пише Depo.Полтава з посиланням на Лтаву.

Постійні перепади напруги жителі вулиць Стрельнікова, Горького та провулку Лісного спостерігають вже близько 10 років. Аби техніка не вийшла з ладу, вони її просто не вмикають.

Щоб вберегти від стрибків напруги хоча б холодильник, один з мешканців села встановив бар’єр, каже, що вночі напруга у мережі становить 150-160 вольт. Тож, компресор, чутливий до низької напруги, може не витримати довго. "За 10 останніх років 220 вольт ми не бачили ніколи. 200- максимум", - розповідає Сергій.

Односельці запевняють, що неодноразово зверталися у Полтавську філію районних електромереж, та все марно, без відповіді.

Від слабкої напруги страждає і місцевий магазин. Його власниця Ганна Коваленко розповідає, що тільки й устигає рахувати збитки. Хоч зараз зима, опалення майже не вмикають, тому що горять розетки, а влітку багато товару просто псувалося через несправність холодильників.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".