ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В учасника АТО взяли за проїзд у громадському транспорті Полтави

Не допомогло ні посвідчення, ані милиці, на яких боєць зайшов в автобус
Depo.
7 липня 2015 15:19
ФОТО: depo.ua

Волонтери полтавської команди небайдужих на своїй сторінці у розповіли про те, як кондуктор полтавського автобуса узяв з бійця АТО 5 гривень за проїзд, попри те, що боєць пред'явив посвідчення "учасника бойових дій" і зайшов у транспорт на милицях, пише Полтава.depo.ua, посилаючись на сторінку «Команди небайдужих» у "Фейсбук".

Днями полтавські волонтери дізналися про реальний випадок, коли посвідчення "учасника бойових дій", які так довго оформляють бійці АТО, не дало його власнику права отримати соціальні гарантії передбачені законом. Зокрема, безкоштовно проїхати у громадському транспорті.

Боєць саме повернувся із Одеси, там у місцевому шпиталі лікувався після поранення. З Одеси доїхав безкоштовно - водій просто відмовився брати гроші за проїзд і навіть подякував чоловікові.

А ось у Полтаві до бійця на милицях поставилися інакше.
"Та мене так подавило морально - їду з лікарні, на милицях, показую посвідчення учасника, а він ще й кривиться, що я не плачу за проїзд!" - цитують бійця волонтери.
В результаті боєць витяг з кишені 5 гривень і передав кондуктору. Той спокійно взяв і ні квитка ні здачі не дав. При цьому усі, хто їхали в автобусі дружно промовчали.

Більше новин про життя Полтави читайте на poltava.depo.ua