ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Україні повертатимуть гроші за "серцеві" ліки

Уряд планує анонсувати запуск в Україні програми з часткової компенсації цін на ліки, так звану реімбурсацію
Depo.
30 серпня 2016 14:02
ФОТО: depo.ua

Чиновники мають намір почати з одних із найбільш поширених захворювань – серцево-судинних. Таким чином хочуть стимулювати пацієнтів відмовлятися від самолікування. Залишилося знайти для старту програми 200 млн грн, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Вісник Кременчука".

За словами в. о. Міністра охорони здоров’я Віктора Шафранського, з 1 жовтня в Україні планується впровадження програми компенсації цін на ліки для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями.

"Вона буде поширюватися на ліки, які знижують артеріальний тиск. Поки що ми на нарадах дискутуємо про розмір компенсації – чи буде це 100% відшкодування або це буде часткова компенсація, наприклад, 70% або 50% вартості. Можливо, для когось ми впровадимо 100% відшкодування, наприклад, для ветеранів", – говорить Шафранський.

За його словами, чиновники підготують проекти нормативно-правових актів Кабміну орієнтовно до 10 липня. Шафранський каже, що в Кабміні і МОЗ зараз шукають джерела фінансування програми компенсації цін на ліки на четвертий квартал поточного року.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на