ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Україні випробували високошвидкісний вертоліт VV-2

Українська компанія Softex Aero провела льотні випробування нового легкого вертольота
Depo.
15 вересня 2016 15:07
ФОТО: depo.ua
В Україні випробували високошвидкісний вертоліт VV-2
В Україні випробували високошвидкісний вертоліт VV-2

14 вересня українська компанія Softex Aero провела льотні випробування нового легкого високошвидкісного вертольота VV-2, розрахованого на перевезення двох чоловік. У вертольоті реалізовані кілька технологій, раніше не використовувалися українською промисловістю, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на N+1.

Новий український легкий вертоліт має порожню масу в 565 кілограмів і максимальну злітну масу 1,1 тонни. Корисне навантаження VV-2 становить 380 кілограмів. Машина оснащена чеським турбовальних двигуном TS-100ZA з максимальною потужністю на валу 245 кінських сил.

Машина може підніматися на висоту до чотирьох тисяч метрів і здійснювати польоти на відстань до 500 кілометрів. Запас палива VV-2 становить 230 літрів.

В цілому VV-2 побудований за схемою гвинтокрила з хвостовим стабілізуючим гвинтом, основним несучим гвинтом і крилом, яке на швидкості створює додаткову підйомну силу. Перш подібна схема не використовувалася українськими підприємствами при проектуванні вертольотів. 

У цілому новий український вертоліт має в довжину 8,02 метра, у висоту - 2,2 метра і діаметр несучого гвинта - 8,5 метра. Фюзеляж вертольота виконаний по незвичайній для машин легкого класу тандемной схемою, при якій льотчик і пасажир розташовуються один за одним. Таке розташування місць для легкого вертольота може бути незручним, але дозволяє зробити вузький фюзеляж і тим самим знизити лобове опір.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на