В Україні впроваджують нову систему страхування автомобілів

Нововведення передбачає поступове збільшення страхових сум

В Україні впроваджують нову систему стра…

У Верховній Раді триває робота над удосконаленням законодавчого регулювання відносин між страховими компаніями та власниками транспортних засобів. Зокрема, щодо посилення відповідальності перших та збільшення платежів для других, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Автомотоклуб".

Парламентський комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності створить робочу групу для доопрацювання проекту нового закону "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" (№3670).

Документ, зокрема, передбачає поступове збільшення страхових сум. Також пропонується вдосконалити процедуру та порядок оцінювання розміру збитків. Автори проекту вважають, що це позбавить недобросовісних страховиків можливості затягувати виплати та занижувати їх розмір.

Крім того, пропонується запровадити систему прямого відшкодування збитків та ввести електронний поліс, аби розв'язати проблему фальшивих полісів та зменшити кількість випадків шахрайства.

Передбачається, що оновлена редакція проекту підвищить відповідальність страховика за порушення строків виплати відшкодування. Також пропонують створити консультаційний центр для автовласників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook