ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Україні впроваджують нову систему страхування автомобілів

Нововведення передбачає поступове збільшення страхових сум
Depo.
3 березня 2016 11:02
ФОТО: depo.ua
В Україні впроваджують нову систему страхування автомобілів
В Україні впроваджують нову систему страхування автомобілів

У Верховній Раді триває робота над удосконаленням законодавчого регулювання відносин між страховими компаніями та власниками транспортних засобів. Зокрема, щодо посилення відповідальності перших та збільшення платежів для других, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Автомотоклуб".

Парламентський комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності створить робочу групу для доопрацювання проекту нового закону "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" (№3670).

Документ, зокрема, передбачає поступове збільшення страхових сум. Також пропонується вдосконалити процедуру та порядок оцінювання розміру збитків. Автори проекту вважають, що це позбавить недобросовісних страховиків можливості затягувати виплати та занижувати їх розмір.

Крім того, пропонується запровадити систему прямого відшкодування збитків та ввести електронний поліс, аби розв'язати проблему фальшивих полісів та зменшити кількість випадків шахрайства.

Передбачається, що оновлена редакція проекту підвищить відповідальність страховика за порушення строків виплати відшкодування. Також пропонують створити консультаційний центр для автовласників.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на