ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Валерій Головко прокоментував затримання голови Держгеокадастру Полтавщини

Співпрацю з Костянтином Кухаровим голова Полтавської ОДА назвав плідною, проте корупцію, за його словами, варто викорінювати
Depo.
14 вересня 2015 14:33
ФОТО: depo.ua
Валерій Головко прокоментував затримання голови Держгеокадастру Полтавщини
Затримання начальника Держгеокадастру

Сьогодні, 14 вересня, голова Полтавської ОДА Валерій Головко прокоментував ситуацію з затриманням голови Держгеокадастру на отриманні хабара, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на сайт города Полтавы. Губернатор наголосив, що після призначення нового керівника та зміни назви відомства з Держземагентства на Держгеокадастр зі структурою налагоджено плідну співпрацю. Перш за все, розглядали питання про виділення земельних наділів учасникам АТО. Також відомство приступило до оформлення документів на оренду землі для сільгосппідприємств та фермерських господарств.

Проте факт, за словами Валерія Головка, лишається фактом. Саме на видачі документів для фермерських господарств Костянтин Кухаров і погорів. 11 вересня його затримали співробітники СБУ спільно з Головним управлінням МВС та Генеральною прокуратурою. Валерій Головко наголосив, що нові кадри на посадах проблеми корупції не вирішують, необхідно повністю ламати систему.

Нагадаємо, Костянтин Кухаров призначений на вказану посаду 30 березня 2015 року після звільнення колишнього керівника Ярослава Сколоти за неналежне виконання службових обов'язків.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава