Головну ялинку країни до Києва привезла вантажівка КрАЗ

У цьому році місію по доставці ялинки з Карпат до Києва довірили вантажівці з Полтавщини
Depo.
5 грудня 2016 14:44
ФОТО: depo.ua
Головну ялинку країни до Києва привезла вантажівка КрАЗ
Головну ялинку країни до Києва привезла вантажівка КрАЗ

Головну ялинку України цього року привезли на причепі, що був на буксирі у сідлового тягача КрАЗ-6446 (6х6), повідомляє Depo.Полтава з посиланням на АвтоЦентр.

В 2015 році цю місію виконував сідловий тягач Volvo FH (6х4). Кременчуцький богатир привіз зелену красуню із села Середній Майдан Івано-Франківської області. 

Вантажівка КрАЗ привезла головну ялинку країни до Києва - фото 1

Дерево віком 86 років важить 8 т. Для тягача КрАЗ – це дрібниці, адже модель 6446 розрахована на роботу з напівпричепом повною масою до 34 т, а у виконанні "Бурлака" – до 65 т. Цьогорічна ялинка виявилася ще більш негабаритною для транспортування, адже її висота становить 26 м, що на метр більше, ніж минулого року.

Дорога попереду була неблизькою, тому для поїздки вибрали сідельний тягач КрАЗ у доволі рідкісній комплектації – зі спальною кабіною. Автопоїзд всю дорогу супроводжували автомобілі патрульної поліції. У будь-якому разі дерево було доставлено практично точно в строк. 

Вантажівка КрАЗ привезла головну ялинку країни до Києва - фото 2

Офіційне відкриття головної ялинки країни традиційно відбудеться 19 грудня на Михайлівській площі в День Святого Миколая. Дерево прикрасять різноманітними іграшками та гірляндами загальною довжиною 3 км – цим будуть займатися 60 осіб. Очікується, що цього разу новорічний ярмарок на Михайлівській площі відвідають 5 млн людей, що на 2 млн більше, ніж минулого року.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".