Вантажівку з Полтавщини "КрАЗ-6322 "Солдат" викарбували на пам'ятній монеті

Монету номіналом 10 гривень із цинкового сплаву введуть в обіг у жовтні-листопаді

Вантажівку з Полтавщини "КрАЗ-6322 "Солд…

Нацбанк України відкарбував мільйонним тиражем пам'ятну монету номіналом 10 гривень із зображенням автомобіля-всюдихода "КрАЗ-6322 "Солдат", який перебуває на озброєнні ЗСУ. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на сайт Кременчуцького автозаводу.

Монету буде введено в обіг після ухвалення Постанови Правління Нацбанку. Згідно з Планом випуску пам'ятних монет та сувенірної продукції це відбудеться у жовтні-листопаді поточного року. Діаметр монети – 30 мм, метал — сплав на основі цинку, категорія якості карбування — анциркулейтед, при якій монета має рівний матовий металевий блиск без дзеркальної поверхні.

"Армійський бортовий автомобіль "КрАЗ" — універсальний солдат, який не тільки оперативно доставляє особовий склад військових частин, підрозділів спеціального призначення і миротворчих сил, але й надійно та впевнено транспортує різне обладнання, артилерійські системи. За армійським автомобілем "КрАЗ-6322 Солдат" міцно закріпилася назва — всюдихід. Навіть у надскладних природно-кліматичних і дорожніх умовах він демонструє виняткові характеристики з прохідності, маневреності та швидкості", – заначили на сайті автовиробника.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook