Вчені обіцяють перетворити відвідування кінотеатру в свято тактильних відчуттів

Конструктори розробляють обладнання для кінотеатрів, яке дозволить отримувати фізичне задоволення від перегляду фільму
Depo.
23 грудня 2016 09:23
ФОТО: depo.ua
Вчені обіцяють перетворити відвідування кінотеатру в свято тактильних відчуттів
Вчені обіцяють перетворити відвідування кінотеатру в свято тактильних відчуттів

Іспанські дослідники розробляють нову технологію, яка дозволить любителем кіно влаштовувати оргію з акторами на екрані за допомогою віртуальної реальності, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Популярная механика.

Відвідувачі сидітимуть на спеціально сконструйованих вібруючих кріслах і взаємодіятимуть з акторами на екрані за допомогою планшета. В одній такій сесії зможуть брати участь до 12 осіб, і таке проведення часу, згідно із заявами самих конструкторів, буде ще більш популярним, ніж звичайна порнографія.

Нове високотехнологічне обладнання дозволить глядачам відчувати ласки і дотик від акторів, яких вони бачать на екрані. Христина Порталес з університету Валенсії, яка бере участь в розробці цієї системи, каже: "Уявіть собі пристрій, за допомогою якого ви дійсно зможете поцілувати Леонардо ді Капріо. Така технологія зможе викликати більше звикання, ніж будь-яка порнографія. Люди зможуть бачити, нюхати, торкатися. Вони будуть відчувати рух. І це не індивідуальна активність, а групова".

Також глядачі зможуть самі вирішувати, чи потрібно їм увагу і ласки акторів з екрану, щоб зробити майбутні шоу повністю інтерактивними.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".