Вчені розповіли, чому пиво зміцнює кістки

Науковці розповідають, що корисні властивості напою будуть проявлятися тільки в тому випадку, якщо ви в день випиваєте не більше двох келихів пива
Depo.
21 листопада 2016 13:02
ФОТО: depo.ua
Вчені розповіли, чому пиво зміцнює кістки
Вчені розповіли, чому пиво зміцнює кістки

Таку нову властивість пива виявили іспанські вчені, провівши обстеження 1700 жінок: "Жінки можуть зміцнити кістки, регулярно вживаючи невелику кількість пива". Дослідники стверджують, що фортеця і стан кісток у любителів пива набагато краще, ніж у людей, що віддають перевагу іншим напоям, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на Smak.

В процесі експерименту жінкам до 48 років вимірювали щільність кісток пальців рук, а результати співвідносили з вагою і ростом, а також з кількістю вживаного ними алкоголю. У піддослідних, які вживають від 280 г до п'яти келихів пінного напою в тиждень стан кісток пальців рук був у відмінному стані.

Вчені з'ясували, що здоров'ю кісток допомагають рослинні гормони, які у великій кількості містяться в пиві. Дослідники також відзначили, що вживання більше двох келихів в день може навпаки, нашкодити здоров'ю кісткової тканини.

Зараз остеопороз - одне з найбільш поширених захворювань і найчастіше зустрічається у жінок, які досягли менопаузи.Такім чином в задачу вчених також входила розробка методик, що сприяють зміцненню кісток.

Однак дослідники не радять жінкам спеціально вживати пиво, щоб уникнути хвороби, а що містяться в ньому корисні фітоекстрогени обіцяють вивчати і далі.

Доктор Клер Борінг розповідає, якщо помірні дози пива можуть привести до поліпшення стану кісток, великі дози, що перевищують дві кружки в день, можуть привести до переломів, крім того, не варто нехтувати згубним впливом на організм алкоголю.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".