ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Верховна Рада звільнила шістьох полтавських суддів

На вчорашньому засіданні всього звільнено 227 суддів
Depo.
13 листопада 2015 09:56
ФОТО: depo.ua

Учора, 12 листопада, Верховна Рада України звільнила 227 суддів, з яких 6 з Полтавської області, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавщину.

Під звільнення потрапили троє суддів з апеляційного суду області та ще троє з Великобагачанського, Лубенського та Миргородського районів. Звільнення відбувається у зв'язку з заявою про відставку.

Звільнені судді апеляційного суду Полтавської області:

Віктор Михайлович Гавриш - згідно з реєстром судових рішень, останні скарги, які він розглядав, стосувалися справ щодо розбою, торгування наркотиками, нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Ухвали судді датовані травнем 2015 року.

Сергій Павлович Мілаш - останні скарги, які він розглядав, стосувалися справ щодо вживання наркотиків, крадіжок, виготовлення та продаж підакцизних товарів. Ухвали судді датовані серпнем 2015 року.

Людмила Антонівна Юрченко - останні скарги, які вона розглянула, стосувалися справ щодо службової недбалості, порушення правил безпеки дорожнього руху, шахрайства. Ухвали судді датовані квітнем - травнем 2014 року.

Великобагачанський район:

Валентина Іванівна Білецька - останні справи, які вона розглянула, стосувалися розірвання шлюбу, керування автомобілем у нетверезому стані, крадіжки. Ухвала, постанова та вироки судді датовані листопадом 2015 року.

Лубенський район:

Валерій Олексійович Чабаненко - останні справи, які він розглянув, стосувалися невнесення відомостей до реєстру досудових розслідувань прокурором, несплата податків, керування автомобілем в нетверезому стані.

Миргородський район:

Ніна Миколаївна Альошина - останні справи, які вона розглянула, стосувалися стягнення заборгованості, розірвання шлюбу, ухилення від призову на строкову службу. Рішення, ухвали та вирок датовані листопадом 2015 року.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.

Ми тепер ВКонтакте. Долучайтеся до нашої групи!