ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Сокирі"-Капліну знову пощастило з мером у Полтаві

Виборці залишили йому улюблену боксерську грушу – мера Мамая
Depo.
16 листопада 2015 13:20
ФОТО: depo.ua
"Сокирі"-Капліну знову пощастило з мером у Полтаві
"Сокирі"-Капліну знову пощастило з мером у Полтаві

"Вибори без вибору" - саме так охарактеризували полтавці своє волевиявлення у другому турі. Здебільшого голосували за одного кандидата не тому, що його підтримують, а для того, аби опонент не виграв, бо до нього ще більше неприязні. У зв'язку з тим, що молодь на виборчих дільницях стала великою рідкістю у Полтаві, мера на наступні 4 роки обрали пенсіонери. А тут уже свою роль зіграв фактор підкупу: стареньких підгодовували цукром та лікували вмістом аптечок здоров'я. Цукор виявився більше до душі полтавцям похилого віку, оскільки вони, згідно попередніх даних екзит-полів, віддали за чинного мера Олександра Мамая 60% голосів. Похибка +- 5%.

Нагадаємо, у другому турі за крісло міського голови змагалися колишній Андрій Матковський та чинний мер Олександр Мамай. Президентська партія зробила ставку на Матковського, влаштувала йому потужну передвиборчу кампанію, проте чорний піар, направлений проти Мамая, зіграв злий жарт з екс-мером. Олександр Мамай, запевняючи, що він "самий красівий", довів полтавцям, що так воно і є. Принаймні перемогу чинного мера у штабі партії "Совість України", керівником якої він є, святкували одразу після закриття виборчих дільниць.

Значну роль у голосуванні зіграли учасники першого туру виборів. Напередодні голосування Олександр Шамота, кандидат від нардепа Сергія Капліна, загітував своїх виборців у другому турі голосувати за Матковського. Головний свободівець Полтавщини Юрій Бублик, який у першому турі посів четверту сходинку, агітував "не за Мамая, а проти Матковського". Білборди з його антиагітацією рясніли Полтавою до 13 листопада включно. Третє місце, за результатами першого туру, зайняв екс-губернатор Полтавщини, колишній регіонал Олександр Удовіченко. Напередодні другого туру він зібрав прес-конференцію для того, щоб повідомити: "достойних кандидатів у другому турі не бачу. Я не агітую за Мамая, проте свій голос на виборах віддаю йому". Для чого було збирати прес-конференцію, можна було піти і проголосувати за Мамая без зайвого галасу. Проте, справу зроблено, слова сказані. Цукор переміг аптечки з рахунком 60%:40%.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.

Аби бути в курсі подій, долучайтеся до нашої групи ВКонт