ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Відповідальність за "Диканський" ландшафтний парк хочуть "скинути" на область

Через брак коштів на оновлення заповідника, у Диканській райраді пропонують передати його на обласний баланс

Depo.
14 лютого 2018 15:45
ФОТО: depo.ua

Ландшафтний парк "Диканський", якому більше 130 років, знаходиться у занедбаному стані та потребує оновлення, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Лтаву.

До березня 2017-го року парк фінансували із обласного та районного бюджетів, але торік, через брак коштів, районна рада припинила його утримання. Голова Диканської райради Станіслав Муха зазначив, що бузковий гай останні три роки скидає листя, а два ставки лише на 15-20 см наповнені водою, все інше – мул.

На відновлення заповіднику потрібно 900 тисяч гривень, але у районному бюджеті цих коштів немає, тому Станіслав Муха запропонував передати "Диканський" парк на утримання області.

Екологи ж зазначили, що торік на заробітну плату працівників заповідника з обласного бюджету виділили півмільйона гривень. У райраді, за його словами, хочуть передати "головний біль" з заповідником на обласний рівень.

Також говорять, що з меж ландшафтного парку потрібно вивести окремі заповідні території. На наступній комісії обласний департамент екології має запропонувати варіанти: як вирішити питання з фінансуванням ландшафтного парку "Диканьський".

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава