UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Відрізані від світу: Як у селі під Полтавою виживають без доріг

Жителі села Судіївка скаржаться на відсутність дороги і вуличного освітлення 

Відрізані від світу: Як у селі під Полта…

У селі Судіївка неподалік Полтави жителі вулиці Покровської живуть без дороги і освітлення, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Впродовж останніх двох років полтавці неодноразово зверталися до місцевої влади з проханням відремонтувати аварійну дорогу та привести до ладу занедбані і порослі бур'янами узбіччя, а також облаштувати вуличне освітлення.

Судіївка входить до складу Мачухівської ОТГ, яку очолює Валерій Білокінь. На численні прохання полтавців, говорять, він твердить одне: приведення вулиці до належного стану "влетить" у копієчку і нині не під силу громаді. 

Місцева жителька Ганна Курилко нарікає, що у випадку екстреної ситуації до їх села не зможе дістатись ні "швидка", ні пожежники: "По тому, що ми називаємо дорогою, можна пройти тільки в суху погоду, а восени дощі почнуться і все - знову ями глибиною по півметра, до сусідки дістатися стане проблемою. Чому на свята і гуляння в селі гроші знаходять, а нам навіть щебінь завести не можуть? Як так виходить, що в темну пору доби, на вулиці немає жодного ліхтаря?". 

За словами мешканців Судіївки, вони навіть пропонували допомогу у ремонті доріг і готові були виділити власні кошти на встановлення освітлення, але їх ініціативу не підтримали. 

Час від часу фахівці приїжджають оглянути аварійну ділянку у Судіївці, та поки у міському бюджеті знайдуть кошти на її ремонт, селянам доведеться самотужки виносити багнюку, яка "валить" у їх двори через відсутність дороги. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook