ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Відсьогодні банк Жеваго починає виплачувати вкладникам заборговані гроші

На Полтавщині виплату проводитимуть у відділеннях "Ощадбанку"
Depo.
4 листопада 2015 08:58
ФОТО: depo.ua

З 4 листопада банк "Фінанси і кредит" починає виплату коштів вкладникам за договорами, термін дії яких закінчився до 1 листопада 2015 включно і за договорами поточного банківського рахунку, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Виплати коштів будуть здійснюватися через установи чотирьох банків. На Полтавщині банком, що повертатиме людям гроші, визначили "Ощадбанк".

Банк, що здійснює виплату коштів, визначається в залежності від місця реєстрації проживання за паспортом, зазначеному вкладниками при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з АТ Банк "Фінанси та кредит". Як відомо, місце реєстрації проживання за паспортом, вказане вкладниками при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з АТ Банк "Фінанси та кредит".

Виплата вкладів за договорами карткового банківського рахунку буде здійснюватися тільки після отримання фінустановою в повному обсязі інформації про операції, здійснені міжнародними платіжними системами.

Вкладникам-нерезидентам для отримання коштів необхідно звертатися в будь-яке відділення ПАТ "Альфа-Банк". Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно звернутися до відділення певного банку з паспортом та документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) банку з ринку, але не більше 200 тис. гривень. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям необхідно спочатку звернутися в АТ Банк "Фінанси та кредит".

Про терміни та порядок виплат вкладникам, термін дії договорів яких закінчується після 1 листопада 2015 року, а також за договорами карткового банківського рахунку буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду - www.fg.gov.ua, на сайті АТ Банк "Фінанси та кредит" - www.fcbank.com.ua та у відділеннях цього банку.

Довідкова інформація за телефонами:
"Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб": 0 800-503-435, 0800 30-40-10 (дзвінки по Україні безкоштовні) АТ "Ощадбанк": 0-800-210-800 (безкоштовно по Україні зі всіх телефонів), 38 (044) 363-01-33; Фонд гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні).

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.