Відтепер на автомобілі діють нові мита

В Україні ввели додаткове мито 12,2% на нові автомобілі з Узбекистану, а на шини з Білорусі введуть заборонене мито 39%

Додаткове мито вводиться на нові легкові автомобілі концерну UZ-Daewoo з бензиновими двигунами об'ємом від 1,0 л до 2.2 л. Спецмито буде застосовуватися з моменту набрання чинності рішення Міжнародної комісії і до встановлення факту припинення недружніх дій з боку Узбекистану, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Автомотоклуб".

У повідомленні сказано про те, що Узбекистан обмежив законні права та інтереси суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України - підприємств автомобілебудування на внутрішньому ринку. Такі дії були розцінені як "дискримінаційні та недружні".

Крім того, згідно рішення Комісії вводиться додаткова захисне мито на ряд білоруських товарів, серед яких шини для легкових і вантажних автомобілів, автобусів та сільськогосподарської техніки.

Як зазначається у рішенні Комісії, такі дії були введені у відповідь на дискримінацію українських виробників. За результатами розгляду матеріалів Комісія прийняла рішення № 345/2015 / 4411-06 "Про застосування адекватних заходів у відповідь на дискримінаційні і недружні дії з боку Республіки Білорусь стосовно законних прав та інтересів суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України - підприємств кондитерської та пивоварної галузей".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #Україна