ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині посадовця Державної казначейської служби впіймали на корупційному злочині

Спеціаліст відділу моніторингу видатків місцевих бюджетів "забув" повідомити про суттєві зміни в майновому стані

Depo.
8 листопада 2018 15:15
ФОТО: depo.ua

За сприяння прокуратури службовця ГУ Державної казначейської служби України на Полтавщині покарано за адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини, пише Depo.Полтава

Головний спеціаліст відділу моніторингу видатків місцевих бюджетів придбав квартиру вартістю понад 300000 грн і будучи суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції", не вніс повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до Єдиного державного реєстру декларацій у передбачений законодавством строк.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про корупційне адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю). Правопорушника визнано винним та накладено стягнення у формі штрафу.

Нагадаємо, що прокуратура Полтавщини подала до суду позовну заяву щодо стягнення заборгованості з орендної плати, розірвання договору оренди та повернення ставка у Карлівському районі державі.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про новини Полтави читайте на Depo.Полтава