ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вітчизняний КрАЗ показав найкращий результат на смузі перешкод

Останнім часом новітня українська техніка показує досить непогані результати
Depo.
11 липня 2016 12:05
ФОТО: depo.ua
Вітчизняний КрАЗ показав найкращий результат на смузі перешкод
КрАЗ

Так, на випробувальному полігоні автозаводу КрАЗ Державний науково-дослідний інститут (ДНДІ МВС України провів черговий етап міжвідомчих відомчих випробувань нових зразків броньованих автомобілів для потреб МВС, Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, спецпідрозділів, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на АвтоКрАЗ.

У випробуваннях взяла участь броньована "лінійка" Кразів Shrek і Spartan, ББМ Богдан Барс-8, бронеавтомобіль "Тритон", "Козак-2" і Варта-2. Їм належало пройти смугу перешкод, яка по конфігурації і характеристиками споруд відповідає аналогічним всесвітньо відомим полігонам: IDEX (ОАЕ), SOFEX (Йорданія), НДІ-21 (р. Бронниці, РФ), НІЦИАМТ (р. Дмитрів, РФ).

Як зазначає один з учасників випробувань, всі перешкоди полігону подолали тільки автомобілі КрАЗ. Враховуючи, що КрАЗівські машини спочатку готують для проходження цих етапів, для них ні одна з перешкод не стало перешкодою. Особливо відзначимо найбільш складні - це лісовий завал з гігантських колод і кам'яні брили, до яких жоден з учасників не зважився і близько підійти.

КрАЗ Shrek домінував у всіх дисциплінах. А ось решта проходили або обов'язкові перешкоди, згідно з програмою, - брід, пісок, підйом 30 і 60%, але не у всіх це вийшло.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на