Військовий ліцей з Полтавщини відхрещується від "тітушок"

У ліцеї повідомляють, що всі їхні нинішні вихованці під час конфлікту в Києві перебували на заняттях
Depo.
26 грудня 2016 13:15
ФОТО: depo.ua
Військовий ліцей з Полтавщини відхрещується від "тітушок"
Військовий ліцей з Полтавщини відхрещується від "тітушок"

"Тітушок", затриманих після погрому ринків у Києві, почали пов'язувати з Кременчуцьким військовим ліцеєм. Про це на своїй сторінці в "Фейсбуці" написав активіст Ігор Громов, повідомляє Depo.Полтава.

Військовий ліцей з Полтавщини відхрещується від "тітушок" - фото 1

Також Ігор Громов розмістив фото учасників клубу, які перебували у відкритому доступі. На фото обведені люди, які, за словами активіста, є на відео. Громов додав інформацію про клуб, де вказано, що він знаходиться на базі Кременчуцького військового ліцею.

Керівник Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Валерій Марченко стверджує, що вихованців ліцею в Києві під час конфлікту не було, а інформація на сайті Федерації хортингу застаріла, повідомляє ТелеграфЪ.

Марченко зазначив, що тренер, якого звинувачують, не має відношення до військового ліцею. Він з 2015 року у закладі не працює. Нікого з нинішніх ліцеїстів в Києві не могло бути, тому що ще 24 грудня проводились заняття і тільки після цього дітей відпустили на канікули.

Начальник військового ліцею додав, що інформація, яка була на офіційному сайті Федерації хортингу, застаріла і не відповідає дійсності. Заняття були тільки до 2012 року. Зараз ніхто зі сторонніх на територію навчального закладу не допускається.

Нагадаємо, що у Києві затримали "тітушок", які громили ринок, серед яких виявилися і мешканці Кременчука.

Зберегти

Зберегти

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".